دوشنبه 28 آبان 1397


کمک یاران کوشا با هدف ایجاد امکان کار با کیفیت در محیطی سالم برای دختران جوان این کشور در سال 1375 راه اندازی  و با شماره 153674 در تهران به ثبت رسید.

ما معتقدیم موفقیت یک سازمان به کارآیی نیروهای آن بستگی دارد و این شرکت با بهره گیری از دانش و تجربیات کارشناسان خود، خدماتی را در امر جذب، آموزش و تربیت نیروهای انسانی  متخصص در زمینه کلیه امور اداری ، کارشناسی، حسابداری، تدارکات، و ... ارایه می نماید.

برای تماس با شرکت کمک ياران کوشا از ايميل info@kyk.ir استفاده کنيد.
آشنایی با نحوه یافتن شغل برای فارغ‌التحصیلان (1394/02/02)
دوست عزيز آيـــــا به تازگی فارغ‌التحصیــل شده‌اید؟ آيا ازرويارويي با كارفرمايان واهمه داريد و مي‌ترسيد شما را نپذيرند؟ اشتباه مي‌كنيد، بسياري ازكارفرمايان هستند كه مايل به پذيرفتن واستخدام كارجوياني هستند كه تازه از دانشگاه فارغ‌التحصيل شده‌اند.


آشنايي با فنون اجراي مصاحبه شغلي (1392/01/26)
متداول‌ترین سبك بررسي توانمندي‌هاي علمي مهارتي هر فرد براي احراز عناوين شغلي جديد از طريق اجراي فرآيند مصاحبه صورت مي‌گيرد. اگرچه مصاحبه شغلي، رفتار اجتماعی افراد را فقط به طور غیرمستقیم، بر مبنای عکس‌العمل آن‌ها به پرسش‌ها مي‌سنجد، به نظر می‌رسد با تکنیک‌هایی چون مشاهده و یا آزمایش ممکن است بتوان شخصيت آنان را در گروه‌های کوچک به طور مستقیم و واقعی‌تر بررسی کرد. اما در گروه‌های بزرگتر، هنگامی که مقایسه نسبتاً دقیق رفتار گروه‌ها با یکدیگر مطرح می‌شود باید مقیاس‌های دقیق، قابل اطمینان و هماهنگي برای مقایسه و سنجش آنان با یکدیگر یافت که در مجموع مصاحبه در بیشتر موارد به این هدف ایده‌آل نزدیک‌تر است.


آنها كه از نداشتن سابقه كار نگرانند، بخوانند (1392/01/23)
به این تناقص توجه نمایید: بدون تجربه کاری نمی توان به شغل رسید و از طرفی بدون داشتن شغل نیز نمی توان به تجربه کاری دست یافت. در تمام دوران کاری با این چالش روبرو خواهید بود فرقی نمی کند به عنوان نیروی کار در جستجوی شغل باشید یا برای اولین بار در جایگاه مدیرعامل قرار بگیریــــــد. صرف نظر از سطحی که در آن قرار گرفته اید این موضوع کسل کننده است، وجود چنین تناقضی خصوصا برای جوانان حرفه ای و مشتاق و افرادی که به تازگی فارغ التحصیل شده اند چالش برانگیز است ...
آمار سایت


کابران حاضر: 7 نفر
کل بازديدکنندگان: 1355089 نفر


پیوندها
نظر سنجی
نظر شما درباره سایت چیست؟


© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت کمک یاران کوشا است.
طرحی از : پارسیان مهر